Blog

Para yatırmadan önce hüküm ve koşullarımızı okuduğunuzdan emin olun.
Bonusları olan ödeme yöntemlerini kullanmayı öneririz.

Bedava Instagram Takipçi

Instagram’ın hayatımızın içine böylesine girmesiyle beraber bedava Instagram takipçi nasıl alınır merak ediliyor. Instagram’da takipçi sayısını arttırmak isteyen birçok insan, çareyi bedava takipçi almaya çalışmakta buluyor.

Ne yazık ki Instagram için alacağınız bedava takipçiler, ya hesabınızın çalınması için bir yem ya da sizin de takipçi ağlarına eklenmeniz için ufak bir bedel olacaktır. Her gün yüzlerce kişi bedava Instagram takipçi almaya çalışırken dolandırılıyor ve hesaplarını kaybediyor.

Instagram, algoritmaları gereği hesap bilgilerinin paylaşımını tavsiye etmediğinden bu kişilere yardımcı olmuyor. Fakat gelişmiş bir sosyal medya paneli olan SmmBu, Instagram takipçi sayınızı arttırmanız için sizden şifre veya e-posta talep etmiyor.

Smmbu.com üzerinden yalnızca hesap linkiniz ile takipçi gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken, smmbu.com internet sitesinden kaydolmak ve hesabınıza bakiye yüklemek. Ardından size uygun Instagram servisini seçebilir ve bakiye miktarınıza göre Instagram takipçi işlemini başlatabilirsiniz.

Geri Dön