Blog

Para yatırmadan önce hüküm ve koşullarımızı okuduğunuzdan emin olun.
Bonusları olan ödeme yöntemlerini kullanmayı öneririz.

Instagram Bedava Takipçi

Instagram bedava takipçi hizmeti verdiğini söyleyen siteler ne kadar güvenli? Instagram’da bedava takipçi vaadiyle dolandırıldığını söyleyen ve hesaplarına erişemeyen yüzlerce ve hatta binlerce kişi mevcut.

Instagram bedava takipçi veren yerler, genellikle sizden e-posta, şifre gibi hesap bilgilerinizi talep eder ve sizi de kullanıcı veritabanlarına ekler. Bu tarz işlemler yaptığınızda hesap bilgileriniz başkalarının da eline geçmiş olur ve artık hesabınızda sizden izinsiz işlem yapılması ve hatta çalınması dahi mümkündür.

Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmamak için yapmanız gereken şey, SmmBu’nun Instagram takipçi hizmetinden yararlanmak. Sektörün lider smm paneli SmmBu, Instagram takipçi işlemi için sizden hesap bilgilerinizi talep etmez. Yalnızca hesap linkiniz ile takipçi gönderme işlemini başlatabilirsiniz.

Smmbu.com üzerinden yaptığınız tüm alışverişleri müşteri paneliniz üzerinden takip edebilir ve gerektiğinde işlem arttırma, işlem durdurma gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu profesyonel paneli ve kaliteli servisleriyle Türkiye’nin bir numaralı SMM paneli SmmBu ile siz de sosyal medyada fenomen olma yolunda ilk adımı atmaya hazırlanın.

Geri Dön