Blog

Para yatırmadan önce hüküm ve koşullarımızı okuduğunuzdan emin olun.
Bonusları olan ödeme yöntemlerini kullanmayı öneririz.

Twitter Takipçi Hilesi

Kullanıcılar, son zamanlarda Twitter takipçi hilesi nedir ve nasıl yapılır diye merak ediyor. Twitter takipçi hilesi, takipçi sayınızı arttırmaya yarayan bir işlemdir. Twitter takipçi hilesi yaparak takipçi sayınızı arttırabilir ve tweetlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.

Takipçi hilesinin güvenli olup olmadığıysa kesin değil. Çünkü takipçi hilesi yaptıktan sonra hesaplarına erişemeyen onlarca Twitter kullanıcısı mevcut. Eğer Twitter hesabınızın güvenliğini önemsiyor ve şifrenizi başkalarıyla paylaşmak istemiyorsanız takipçi hilesi yapmamalısınız.

Hesap bilgilerinizi paylaşmadan takipçi arttırmak istiyorsanız size önerebileceğimiz site Smmbu.com. SmmBu, geliştirmiş olduğu profesyonel altyapı sayesinde sadec kullanıcı adınız veya hesap linkiniz ile takipçi arttırmanız mümkün.

Bunun için ilk olarak Smmbu.com adresine gidin ve kayıt olun. Ardından bakiye yükle bölümünden bütçenize uygun olacak şekilde bakiye yükleyin. Bakiye yükleme işleminiz tamamlandıktan sonra servisler bölümünden size uygun Twitter servisini seçebilir ve hemen işlemi başlatabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz takipçiler, 24 saat içinde hesabınıza aktarılır.

 

Geri Dön